Beli Mantil - medforum

Forum studenata medicine svih univerziteta u Srbiji

Prijemni ispit 2013.

zvanične objave koje se tiču portala belimantil.info, read-only forum. Podforumi su slobodni za diskusiju.
Pravila foruma
Ukoliko imate problema sa registracijom, funkcionisanjem foruma ili nečim drugim obratite nam se putem emaila : office@belimantil.info

Re: Prijemni ispit 2013.

Postod clavicula » Pet Jul 05, 2013 1:00 pm

i ja sam bila na stomatologiji i imam bod vise na medicini nego na stomatologiji. tolika je razlika mogla da bude a ne 29 bodova. ali dobro. izboricemo se vec da se sredi ovo
Korisnikov avatar
clavicula
Forumski student

Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 3:29 am

Postod Megz » Pet Jul 05, 2013 1:10 pm

napisao je neko nesto u fazonu da su svi koji imaju preko 90 ili preko veze ili prepisivali, na nekoj prethodnoj strani, zato sam se osetila prozvanom. Ovo postaje smesno, nemojte misliti da podrzavam nepravdu, ali mi je jasno da ne mogu protiv toga, bitan mi je moj obraz i na to mogu da uticem. A to postoji oduvek nazalost i bice toga jos, ali ipak ljudi mislim da treba da preuzmete odgovornost i na sebe
Korisnikov avatar
Megz
Forumski student

Pridružio se: Uto Avg 07, 2012 4:04 pm

Postod clavicula » Pet Jul 05, 2013 1:15 pm

ja ne mislim da je od tih 500 svih 500 prepisalo. pobogu pa ucili su ljudi. ali ajde zamisli da su svi prepisali za 100 boda. gde bi ti na toj listi bila,a to nije tako nemoguce,ako uzmemo u obzir kakvo je stanje bilo u amfiteatrima.i realno mi reci,da li je moguce da ljudi urade tako dobro hemiju ,tj da za dan nauce 200 reakcija iz organske hemije?
Korisnikov avatar
clavicula
Forumski student

Postod Megz » Pet Jul 05, 2013 1:51 pm

Ja sam vec napisala da mi to izgleda vrlo vrlo malo verovatno. Moguce je da je neko ko je znao imao tremu, a sutra se oslobodio, ali opet kazem tolika razlika, malo verovatno. Shvatam po vasim postovima da pokusavate da me ubedite da je bilo nepravde, a ja sam to i napisala u postu i meni je glupo i odvratno ali sam ocekivala to. Tesko da ce se ispraviti ta nepravda, ali budite realni da vas broj bodova zavisi od toga koliko ste spremni i skoncentrisani, samo sam vam tu kritiku uputila, ne mora niko da me ubedjuje da je bilo nepravde jer sam svesna toga.
Korisnikov avatar
Megz
Forumski student

Pridružio se: Uto Avg 07, 2012 4:04 pm

Postod clavicula » Pet Jul 05, 2013 2:25 pm

necu da se prepirem. ja znam da imam 52 boda i ostala sam bez mesta na fakultetu za koji se spremam godinu dana. nisam bila odlicna sa svim peticama u srednjoj skoli ne zbog neznanja vec zbog toga sto nisam lizala dupeta profesorima. meni to nije znacilo nikada. ni sada mi ne znaci. bila bih na budzetu da nije bilo propusta. i ne dam da prodje ovako
Korisnikov avatar
clavicula
Forumski student

Postod Mironosica » Pet Jul 05, 2013 2:31 pm

Ništa.
Upisaću psihologiju,ali tek sledeće godine.
Šteta,stvarno sam bila rešila da budem vredan student.
No,i bez mene će fakultet da živi.
Ajde,i vi se oraspoložite,sve će doći na svoje,samo je pitanje vremena i da nikad ne gubite veru u svoje kvalitete.
Slika
"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф
Korisnikov avatar
Mironosica
Forumski student

Pridružio se: Čet Jul 04, 2013 1:33 pm

Postod Lucid Mind » Pet Jul 05, 2013 2:35 pm

Ne vredjaj, Clavicula. Ja sam bila vukovac a nemam tendenciju ka lizanju dupeta. Slazem se da ta osobina moze da koristi ali je ja nikada nisam primenjivala a opet sam imala sve petice.
Korisnikov avatar
Lucid Mind
Forumski student

Pridružio se: Pon Dec 03, 2012 3:47 pm

Postod Mironosica » Pet Jul 05, 2013 2:38 pm

Slika
"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф
Korisnikov avatar
Mironosica
Forumski student

Postod clavicula » Pet Jul 05, 2013 2:44 pm

ja nisam tebi ni rekla da si to radila. ne vidim sto se stalno pronalazis. ja sam imala devojku u odeljenju koja je imala sve petice ali je u prvoj godini 2 puta nedeljno odgovarala latinski tako i fiziku 4 godine zaredom. ja nisam imala zelju za tim. druga je imala sve petice i svakog maja ona je bila u zbornici do juna,jer joj treba za sve petice. prema tome ja znam da pola onih ljudi sto je bilo na prijemnom ne moze ni vodu da mi donese a kamoli da razbije hemiju.
Korisnikov avatar
clavicula
Forumski student

Postod Mironosica » Pet Jul 05, 2013 2:54 pm

clavicula je napisao:necu da se prepirem. ja znam da imam 52 boda i ostala sam bez mesta na fakultetu za koji se spremam godinu dana. nisam bila odlicna sa svim peticama u srednjoj skoli ne zbog neznanja vec zbog toga sto nisam lizala dupeta profesorima. meni to nije znacilo nikada. ni sada mi ne znaci. bila bih na budzetu da nije bilo propusta. i ne dam da prodje ovako

Iskoristi najbolje iz toga.Gledaj to ovako:Imaš godinu dana da malo obnoviš gradivo i da sledeće godine startuješ.A u medjuvremenu istražuj nešto što te zanima,na primer anatomiju ili histologiju.Na netu možeš svašta zanimljivo da pronadješ.
Sva predavanja i vežbe se spremaju unapred,pa će ti ovo mnogo pomoći u početku dok ne naučiš da pratiš ritam...
Stvarno je nepromišljeno to što studentima ne daju bar nedelju dana da se naviknu i da shvate gde su došli i šta ih čeka u narednih minimum 6 godina.Mogao je neki psihijatar da se seti da se uvede uvodni čas za razgovor o strategijama učenja,o organizaciji vremena,o svemu što bi bilo korisno mladim ljudima koji su na raskrsnici života.
I da ih neko lagano uvede u tolike obaveze,da se ljudi psihički pripreme za ono što sledi.
Uči,zabavi se i ne nerviraj se nikad.Te nepravde koje se svakodnevno i na svim mestima dešavaju su odavno izmakle kontroli.
Slika

Гандалф
Korisnikov avatar
Mironosica
Forumski student

Postod clavicula » Pet Jul 05, 2013 3:03 pm

ma da. ja cu da ucim kod kuce a oni neka uzivaju na budzetu jer su prepisivali zaboga i njima se to moze. ja ne znam stvarno kako vas ne pomera ovako nesto
Korisnikov avatar
clavicula
Forumski student

Postod skorenovac » Pet Jul 05, 2013 3:36 pm

A jel ste predali zalbe danas?
Korisnikov avatar
skorenovac
Forumski student

Pridružio se: Pet Avg 20, 2010 5:51 pm

Postod clavicula » Pet Jul 05, 2013 3:41 pm

ja jesam. idem i sutra opet. zasedaju u nedelju. poslacu sutra dopis i minstarstvu prosvete.
Korisnikov avatar
clavicula
Forumski student

Postod Mackolina » Pet Jul 05, 2013 4:00 pm

joooj,znaci poludecu zbog ove banana drzave
Korisnikov avatar
Mackolina
Forumski student

Pridružio se: Pon Dec 03, 2012 3:30 pm

Postod skorenovac » Pet Jul 05, 2013 4:12 pm

Imam informaciju da je b92 ukljucen da su vec isli na faks da se raspitaju sta se desilo jer su dobili veliki broj prijava
Korisnikov avatar
skorenovac
Forumski student

Pridružio se: Pet Avg 20, 2010 5:51 pm

Postod clavicula » Pet Jul 05, 2013 4:15 pm

i ja sam isto cula. zvacu sutra ponovo. moraju da se ukljuce mediji,plase se oni skandala mora nesto da urade ako krenu da ih razvlace po novinama
Korisnikov avatar
clavicula
Forumski student

Postod Mackolina » Pet Jul 05, 2013 4:22 pm

odlicno,to je ono sto ce da pokrene celu pricu,ima nade,KOLEGE :clap:
Korisnikov avatar
Mackolina
Forumski student

Pridružio se: Pon Dec 03, 2012 3:30 pm

Postod superslide » Pet Jul 05, 2013 4:29 pm

Clavicula, prepisivanje je bilo..kao sto bude I svake godine na svim fakultetima..ja sam pisao na anatomskom I sedeo sam u pretposlednjem redu, tako da sam video sve ispred sebe,ceo amfiteatar...Na tebi je da li ces prepisivati ili neces...Zagarantovano tvrdim da su vecina njih koji su prepisivali pukli na prijemnom..ok,verovatno se nekima posrecilo...Iako sam nasao nekoliko njih sa mojom grupom I lepo video sta zaokruzuju-nisam prepisivao jer verujem u svoje znanje I sposobnosti..Ako nisi upala zbog prijemnog ili bodova iz skole koji su takvi kakvi jesu iz bilo kog razloga,to je zaista samo tvoj problem...Nemoj ovo pogresno da shvatis..samo sam hteo da kazem sta mislim o tome..
Korisnikov avatar
superslide
Forumski student

Pridružio se: Pet Jul 05, 2013 4:14 pm

Postod clavicula » Pet Jul 05, 2013 4:37 pm

ma neka bude poen dva ,ali 10 bodova je ono sto te odlepi da se rangiras. i ako ces da me ubedis da su svi oni bili i na stomatologiji dan ranije i da su osvojili 10 bodova a ovamo razbili onda sta da ti kazem.
Korisnikov avatar
clavicula
Forumski student

Postod May » Pet Jul 05, 2013 6:09 pm

Korisnikov avatar
May
Forumski student

Pridružio se: Ned Dec 30, 2012 6:18 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Portal